O mnie

Katarzyna Lasek-Tarasewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Wcześniej ukończyła Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie. Od dziesięciu lat związana z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywała staż podyplomowy oraz specjalizacyjny. W roku 2011 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również w państwowych zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyła także staż w klinikach stomatologicznych we Francji oraz w Luksemburgu. Od czterech lat stale współpracuje z doktorem Piotrem Okońskim w klinice na warszawskiej Ochocie.

Autorka publikacji w literaturze fachowej z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki, w tym n.t. ceramiki dentystycznej oraz tlenku cyrkonu w zastosowaniach klinicznych. Wygłaszała także prezentacje naukowe i wykłady na kongresach stomatologicznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Prywatnie zapalony podróżnik (odwiedziła dotąd ponad czterdzieści krajów na sześciu kontynentach).

Umów wizytę

Lokalizacja

ul.Pruszkowska 19/21
02-119 Warszawa-Ochota