Gabinet

Nowoczesny gabinet na ul. Pryszkowskiej zapewnie bezpieczeństwo ale i komfort w trakcie leczenia. 

Gabinet

Zapraszamy do naszego gabinetu na Ochocie na ul. Pruszkowskiej. Zapewniamy Państwu bezbolesne leczenie z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń i sprawdzonych materiałów, w miłej, kameralnej atmosferze oraz przyjaznych, klimatyzowanych wnętrzach.

 Leczenie ukierunkowane jest na stomatologię estetyczną, u podstaw której leżą stomatologia zachowawcza, ortodoncja, implantologia i precyzyjna protetyka. Plan leczenia ustalany jest dla każdego pacjenta indywidualnie oraz dostosowany do Państwa oczekiwań. Pasja z jaką oddajemy się stomatologii, ciągła edukacja i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pomagają nam w zapewnieniu Państwu opieki na najwyższym światowym poziomie.

O mnie

Katarzyna Lasek-Tarasewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Wcześniej ukończyła Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie. Od dziesięciu lat związana z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywała staż podyplomowy oraz specjalizacyjny. W roku 2011 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również w państwowych zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyła także staż w klinikach stomatologicznych we Francji oraz w Luksemburgu. Od czterech lat stale współpracuje z doktorem Piotrem Okońskim w klinice na warszawskiej Ochocie.

Autorka publikacji w literaturze fachowej z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki, w tym n.t. ceramiki dentystycznej oraz tlenku cyrkonu w zastosowaniach klinicznych. Wygłaszała także prezentacje naukowe i wykłady na kongresach stomatologicznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Prywatnie zapalony podróżnik (odwiedziła dotąd ponad czterdzieści krajów na sześciu kontynentach).

Certyfikaty

Umów wizytę

Lokalizacja

ul.Pruszkowska 19/21
02-119 Warszawa-Ochota