Katarzyna Lasek - Tarasewicz

Absolwentka Oddziału Stomatologii Warszawskiej Akademii Medycznej. Wcześniej ukończyła Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie. Od dziesięciu lat związana z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie odbywała staż podyplomowy oraz specjalizacyjny. W roku 2011 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie protetyki stomatologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała również w państwowych zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyła także staż w klinikach stomatologicznych we Francji oraz w Luksemburgu. Od czterech lat stale współpracuje z doktorem Piotrem Okońskim w klinice na warszawskiej Ochocie.

Autorka publikacji w literaturze fachowej z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki, w tym n.t. ceramiki dentystycznej oraz tlenku cyrkonu w zastosowaniach klinicznych. Wygłaszała także prezentacje naukowe i wykłady na kongresach stomatologicznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach doskonalących.

Prywatnie zapalony podróżnik (odwiedziła dotąd ponad czterdzieści krajów na sześciu kontynentach).

Dane kontaktowe


protetyka warszawa

Gabinet stomatologiczny

ul.Pruszkowska 19/21 (na antresoli, wejście schodami po prawej stronie budynku)

02-119 Warszawa-Ochota

tel.kom. 886-998-120

e-mail: kasia_lasek@poczta.onet.pl

Wskazówki dojazdu:
dojazd od ul. Żwirki i Wigury lub ul. Grójeckiej, parking obok budynku lub autobusem 172, 228, 128.

Protetyka, licówki, korony porcelanowe - Warszawa